NOW Foods - Liquid Magnesium 237 ml

Tekuté Magnézium je zdroj hořčíku a dalších stopových minerálů ve formě přírodního minerálního koncentrátu. Denní dávka představuje 400 mg hořčíku, který přispívá k redukci únavy, správné funkci svalů, rovnováze elektrolytů syntéze bílkovin.

Skladem
Kód: 11709
539 Kč / ks 481 Kč bez DPH
Kategorie: Zdraví a doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg
liqiud magnesium
Tip

NOW Foods - Liquid Magnesium 237 ml

Tekuté Magnézium je tekutý zdroj hořčíku a jiných stopových minerálů. Získává se z Velkého solného jezera v USA a vyrábí se použitím patentovaného procesu solárního odpařování. Je výjimečný pro schopnost zachovat si 72 stopových minerálů v biologicky dostupné iontové formě. Kromě toho se díky zmíněnému procesu daří odpařit až 99% přirozeně se vyskytujícího sodíku.

 Hořčík je užitečný pro rovnováhu elektrolytů, správné fungování svalů, redukci únavy a vyčerpání nebo syntézu bílkovin. Tekuté Magnézium přispívá k udržení zdravých kostí a zubů, ale i funkci psychiky a správné látkové přeměně. Navíc je vhodné i pro vegany.

Tekuté Magnézium a jeho výhody

  • je to přírodní minerální koncentrát
  • obsahuje 400 mg hořčíku v denní dávce
  • zachovává si 72 stopových minerálů
  • přispívá k rovnováze elektrolytů
  • podporuje fungování svalů
  • redukuje únavu
  • přispívá k udržení zdravých kostí a zubů
  • je vhodný pro vegany 

Upozornění

Určeno pouze pro dospělé. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud jste těhotná/kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, obraťte se na svého lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.

 Složení: Iontový stopový minerální koncentrát.  

 Dávkování: Před použitím dobře protřepejte. Tento produkt je vysoce koncentrovaný bez přídavných látek a má velmi silnou chuť. Užívejte 1/4 čajové lžičky (1,33 ml) třikrát denně smíchanou s džusem nebo jídlem, abyste zamaskovali koncentrovanou minerální příchuť. 

Nutriční hodnoty 1/4 čajové lžičky (přibližně 1,33 ml)
Hořčík (ze stopového minerálního koncentrátu) 133 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: