Velkoobchod Organic Market

Máte kamennou prodejnu, nebo e-shop a chtěli byste s námi spolupracovat velkoobchodně? 

Chtěli byste odměnit své zaměstnance/klienty/partnery balíčkem zdraví? Neváhejte se na mě obrátit, připravím pro Vás atraktivní nabídku.

Důvody proč s námi spolupracovat

  • Velké skladové zásoby - odbavíme i objemnější objednávky.
  • Přehledné nakupování - objednávat můžete přímo přes e-shop, kde uvidíte své nákupní ceny. Případně "po staru" telefonně, či mailu.
  • Produktové poradenství - umíme poradit s výběrem produktů. Víme, co prodáváme.
  • Exkluzivní podpora našich partnerů - poskytneme Vám feed, kde naleznete kompletní popisky produktů, včetně produktových fotografií, EANů, hmotností a mnoho dalšího.
  • Ochota a přátelský přístup - možná se to zdá jako drobnost, ale věříme, že velmi příjemná drobnost .
  • Doprava zdarma - pro objednávky nad 5.000,- Kč.
  • Minimální objednávka VO zákazníků 3.000,- Kč.

Podmínky velkoobchodního partnerství :

1. Velkoobchodní nabídka je určena zákazníkům, kteří nakupují zboží za účelem dalšího prodeje a dodržují VO podmínky.

2. Minimální VO objednávka je stanovena na 3.000,- Kč. Doprava zdarma pro VO zákazníky je od 5.000,- Kč. Při objednávce v rozmezí 3.000,- Kč až 5.000,- Kč VO zákazník hradí dopravu ( GLS 129,- Kč / 5,3 € )

3. Pokud VO odběratel neobjedná zboží po dobu delší než 3 měsíce, nebo je objem zadaných objednávek za čtvrtletí nižší než 6.000,- Kč vyhrazuje si dodavatel právo ukončit velkoobchodní spolupráci bez předchozího upozornění.

4. Dodavatel si vyhrazuje právo omezit přístup k velkoobchodní nabídce, pokud distribuované výrobky nejsou prezentovány v souladu s požadavky dodavatele a výrobce.

Zaujala Vás tato nabídka, ale stále ještě váháte? Ozvěte se mi a společně to probereme a vymyslíme! Vyjdu Vám maximálně vstříc.

Daniela Kříž

E-mail: velkoobchod@organicmarket.cz

Tel.: +420 603 296 383