BrainMax NAD+ RiaGev, 750 mg, 100 rostlinných kapslí

RiaGev® je patentovaný komplex pro zdravé a bezpečné zvýšení hladin NAD+ v buňkách. Jeho účinnost potvrzuje klinická studie!

NAD+ je buněčný koenzym, který se nachází v každé buňce našeho těla a je nezbytný pro tvorbu adenosintrifosfátu (ATP), který tělo využívá jako palivoRiaGev® podporuje hladiny NAD+ ve stárnoucích buňkách, čímž přispívá k udržení vitality a zdravé hladiny energie. Pakliže se zajímáte o dlouhověkostvitalitu a energii, tento produkt by vás mohl zajímat.

Skladem
Kód: 46574
Značka: BrainMax
999 Kč / ks 892 Kč bez DPH
Kategorie: Zdraví a doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
EAN: 8594190032047

Jakou roli má NAD+ v našich buňkách

Hraje důležitou roli v energetickém metabolismu těla a zdravé funkci buněk. NAD+ podporuje zdravé stárnutí, pomáhá opravit DNA, činí naše buňky odolnější vůči stresu, zároveň chrání náš mozek, podílí se na přeměně potravy na energii a pomáhá upravit cirkadiánní rytmus našeho těla.

Nedostatek NAD+ se může projevit příznaky, které byste mu nikdy nepřisuzovali

Vnější faktory, jako je obezita, nadměrná konzumace alkoholu a oxidační stres, tyto úrovně dále narušují. Tento pokles se podílí na metabolických poruchách, jako je cukrovka a ztučnění jater.

NAD+ zvyšuje produkci energie v buňkách

NAD+ je nezbytný pro tvorbu ATP neboli buněčného paliva. Zvýšením hladiny koenzymu NAD+ (a tedy ATP) můžeme bojovat s pocity celkové únavy na buněčné úrovni. NAD+ také zlepšuje schopnost buněk bránit se a činí je odolnější vůči oxidativnímu stresu a poškození. To pomáhá zvýšit buněčnou aktivitu, čímž podporuje dlouhověkost a optimální funkci buněkZvýšení hladiny buněčné energie udrží buňky déle funkční a tím i zpomalí známky stárnutí.

product photo finall

Proč doplnit NAD+?

Ve věku 40 let se naše hladiny mohou snížit o 50 % a ve věku 60 let se propadnou na alarmujících 20 %. Pokud vám tedy záleží na tom, aby váš energetický metabolismus fungoval správně (spolu s dalšími klíčovými biologickými procesy), může být doplnění NAD+ účinným nástrojem proti jakémukoli vyčerpání jeho přirozených hladin ve vašem těle v důsledku stárnutí.

 • Hraje klíčovou roli v buněčném metabolismu a produkci energie.
 • Je životně důležitá pro zdraví mitochondrií a buněk.
 • Vysoké hladiny NAD jsou nezbytné pro opravu a obnovu DNA.
 • Zpomaluje kognitivní úpadek související s věkem.
 • Podporuje zdravou funkci mozku a kognitivní funkce.
 • Zvyšuje energii a metabolismus.
 • Zpomaluje stárnutí.
 • Pomáhá aktivovat sirtuiny ("uklizeči buněk").
Tvorba NAD+ v buňkách

NAD+ a Vitamín B3

V mladých buňkách a tkáních jsou hladiny NAD vyšší. Výsledkem je, že mladší lidé mívají lepší fyzickou aktivitu, kognitivní funkce, lepší potenciál pro opravu a regeneraci buněk. Jak stárneme, hladina NAD v našem těle začíná klesat a bylo potvrzeno, že jeho hladina se mezi 40. a 60. rokem snižuje o 50 %. To má negativní dopad na zdravou produkci buněk a urychlení jejich stárnutí. Přestože NAD+ vzniká z vitamínu B3, musí urazit pěkně dlouhou cestu a zdaleka ne všechen vitamín B, který přijmete (ať už ze stravy nebo z doplňků) se přemění na NAD+. To se projevuje horší fyzickou zdatností a vytrvalostí.

Patentovaná sloučenina RiaGev® - energie pro buňky

RiaGev® je patentovaná sloučenina, která efektivně zvyšuje hladinu NAD+ v celém těle. V roce 2022 byla tato informace prověřená i studií, která zkoumala vliv kombinace nikotinamidu a D-ribózy.1 Bylo prokázáno, že tato kombinace znatelně zvýšila koncentraci NAD+ v krvi a také zlepšila inzulinovou citlivost.

 • Zvyšuje hladinu NAD+ v těle
 • Zvyšuje množství glutathionu
 • Zpomaluje proces stárnutí
 • Snižuje kognitivní pokles související s věkem
 • Zabráňuje poškození buněk volnými radikály
riagev2

Dávkování :

2 kapsle denně před nebo při jídle. Dávkování je doporučeno podle klinické studie z roku 2022.

 
Velikost dávky: 2 kapsle
Balení obsahuje 50 dávek.
Množství v 1 dávce %RHP*
Bioenergy RiaGev® 1500 mg ***
D-Ribose (Bioenergy RIBOSE®) 960 mg ***
Niacin (jako nikotinamid) 180 mg 1125%
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: Bioenergy RiaGev® (1500 mg, RHP **) složený z D-Ribose (Bioenergy RIBOSE®, 960 mg, RHP **) a Niacin (jako nikotinamid, 180 mg, RHP 1125%), stabilizátor: palmový olej. Rostlinná kapsle na bázi HPMC. Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Minimální trvanlivost/číslo šarže: viz. dno láhve.

1. XUE, Yongquan, Trisha SHAMP, G.A. Nagana GOWDA, Michael CRABTREE, Debasis BAGCHI a Daniel RAFTERY. A Combination of Nicotinamide and D-Ribose (RiaGev) Is Safe and Effective to Increase NAD+ Metabolome in Healthy Middle-Aged Adults: A Randomized, Triple-Blind, Placebo-Controlled, Cross-Over Pilot Clinical Trial. 2022.

Obsah balení: 100 rostlinných kapslí

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: