BrainMax Koenzym Q10, Ubiquinol, Kaneka™, 100 mg, 60 softgel kapslí

Ubiquinol, produkovaný přirozeně v těle, je aktivní formou koenzymu Q10. Zároveň je jedním z nejsilnějších známých antioxidantů (rozpustných v tucích) v těle. Je nezbytný pro efektivní fungování našich buněk. Ubiquinol je redukovaná (neoxidovaná) forma CoQ10 a je nezbytný pro přirozenou produkci buněčné energie v těle a poskytuje buňkám silnou antioxidační ochranu. Bez něj tělo nedokáže udržet energii. Ubiquinol Kaneka™ je aktivní, patentovaná forma CoQ10, která nevyžaduje žádnou přeměnu. Jde o formu, kterou tělo dobře zná a tudíž nemá práci s její přeměnou. Díky tomu umožňuje okamžité vstřebání a rychlou absorpci. Vyrábí se procesem fermentace pomocí kvasinek, což z Kaneky Q10 činí nejčistší dostupnou formu koenzymu Q10 na trhu.

Skladem
Kód: 49000
Značka: BrainMax
999 Kč / ks 892 Kč bez DPH
Kategorie: Zdraví a doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
EAN: 8594190034591

 

Ubiquinol Kaneka - celosvětově nejlepší forma koenzymu Q10!

Koenzym Q10 je látka, která pomáhá buňkám vyrábět energii. V našich buňkách jsou malé "energetické elektrárny" nazývané mitochondrie, které vytvářejí většinu energie pro naše tělo. Koenzym Q10 je pro tento proces nezbytný, protože bez něj by mitochondrie nemohly energii efektivně produkovat. Zároveň je také silným antioxidantem, který chrání buňky před poškozením volnými radikály. Ubiquinol Kaneka™ je koenzym Q10 vyroben pokročilou patentovanou technologií, která zaručuje vysokou stabilitu, absorpci a tím i lepší účinky. Jde o formu koenzymu Q10, která se vyrábí fermentací z kvasnic a je totožná s formou CoQ10, kterou si naše tělo přirozeně produkuje.

kaneka produkt logo
energie produkt

Proč je koenzym Q10 pro naše tělo nezbytný?

CoQ10 je potřebná živina, která se nachází v každé buňce našeho těla a je životně důležitá pro produkci energie v buňkách. Pomáhá orgánům fungovat co nejlépe a chrání buňky a krev před oxidací.

 

  • Silné antioxidační vlastnosti: pomáhá absorbovat oxidační stres a volné radikály.
  • Slouží jako energie pro naše buňky: pomáhá buňkám těla přeměňovat potravu na energii.
  • Snáze se vstřebává do těla ve srovnání s obyčejným CoQ10

Proč je Ubiquinol vhodnější pro starší osoby?

Schopnost těla přeměňovat CoQ10 na jeho aktivní formu - ubiquinol, věkem klesá. Obvykle po dosažení 30 let. Tento pokles se může zrychlit po 40. a ještě více po 50. roku věku. Důvodem je, že s věkem se zhoršuje efektivita enzymů potřebných pro tuto přeměnu. To vede k nižším hladinám ubiquinolu v těle, což může mít vliv na výrobu energieochranu před oxidativním stresem a celkové zdraví, zejména v oblastech s vysokou energetickou potřebou jako jsou srdce, svaly a nervový systém. Proto je příjem aktivní formy (ubiquinolu) nezbytný pro zdraví starších osob.

energie a ubiquinol
1

Proč je Ubiquinol lepší než koenzym Q10?

Ubiquinol je jedním z nejsilnějších známých antioxidantů, který chrání buňky před potenciálně škodlivým nadměrným hromaděním volných radikálů a oxidačním stresem. Volné radikály se tvoří, když tělo přeměňuje potravu na energii a poté mohou buňky poškozovat. Antioxidační vlastnosti ubiquinolu mohou pomoci minimalizovat tyto negativní vedlejší účinky produkce energie.

  • Ubiquinol je 3-8 krát lépe vstřebatelný než koenzym Q10.
  • Pomáhá chránit buňky těla před poškozením způsobeným oxidačním stresem a volnými radikály.
  • Ubiquinol má vynikající absorpční schopnost ve srovnání s CoQ10, což znamená, že můžete užít nižší dávku pro stejný účinek.
  • Vyráběno pomocí fermentace speciálními druhy kvasinek nebo bakterií, které jsou schopné produkce CoQ10.

Ubiquinol – aktivní forma koenzymu Q10

K výrobě buněčné energie musí tělo přeměnit ubichinon na ubichinol. Bez této přeměny nemůže být proces výroby energie v těle dokončen.

  • Kaneka Q10, který se vyrábí pomocí patentovaného procesu fermentací kvasinek, je jediným takovým typem CoQ10 na trhu a díky tomu neobsahuje žádné nečistoty, které jsou běžné u synteticky vyrobeného CoQ10.
  • Kaneka Q10 byla použita v naprosté většině všech klinických studií za posledních 30 let.
  • Kaneka Q10 je bez geneticky modifikovaných organismů, bez alergenů a s certifikací Kosher.
Ubiquinol
 
Energy magnesium

Ubiquinol a pokles energie související s věkem

Ubiquinol je takový startér, který pomáhá rozproudit produkci energie v buňkách. V průběhu stárnutí nebo při dlouhodobém stresu či špatné stravě, naše přirozená hladina ubiquinolu klesá. Jeho hladinu navíc mohou snižovat statiny (léky na zvýšený cholesterol). I v tomto je doporučováno ubiquinol doplňovat. 

Dávkování :

Užívejte 1 kapsli denně. Vzhledem k tomu, že CoQ10 je rozpustný v tucích, doporučujeme jej užívat s jídlem.

 
 
Velikost dávky: 1 kapsle
Množství v 1 dávce %RHP*
 
Ubiquinol (Kaneka Ubiquinol™)
100 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: Ubiquinol (Kaneka Ubiquinol™) - redukovaná forma koenzymu Q10.

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Velikost balení: 60 softgelových kapslí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: