SANIT GEL, Dezinfekce na ruce v gelu, Antibakteriální gel s pumpičkou, 200 ml

SANIT GEL rychle schnoucí gel na ruce s vůní, určený k čištění a dezinfekci rukou bez vody. Účinně hubí viry, bakterie i plnsně. Tento produkt je zvláště vhodný, pokud není možnost umýt si ruce. Sanit gel obsahuje 2 typy alkoholu včetně dalších antivirocidních a antibakteriálních látek, které zvyšují jeho účinek. Plní všechny normy pro hubení virů, bakterií, ale také plísní.

Skladem
Kód: 8663
109 Kč –36 % 69 Kč / ks 57 Kč bez DPH
Kategorie: Péče o ruce
17075 dezinfekce 200 ml s pumpou
Akce Likvidace skladu
109 Kč –36 %

Sanit Gel, Dezinfekce rukou v gelu 200 ml s pumpičkou

 

Desinfekční přípravek na ruce na alkoholové bázi s vůní. K okamžitému použití všude tam, kde je třeba dbát o desinfekci rukou – na cestách, ve zdravotnických zařízeních, v sociálních službách, v kuchyňských provozech, restauracích, potravinářských výrobnách, v obchodech atd. Dezinfekce na ruce působící proti virům, bakteriím a plísním.

SANIT GEL je zvláště účinný proti virům a bakteriím, jako je Staphylococcus, Escherichia Coli, Salmonella, chřipka, a jakýmkoli jiným chorobám, které mohou být přenášeny přímým kontaktem na veřejných místech (kliky, tlačítka ve výtahu, veřejná doprava atd.), či osobním kontaktem (podání ruky apod.).

Odpovídá normám:

  • Virocidní: EN 14476 – ničí: viry, chřipku, herpes,
  • Baktericidní: EN 1276
  • Fungicidni: EN 1650

Dostatečně časté mytí rukou však není vždy možné. Používání desinfekčního prostředku snižuje riziko přenosu choroboplodných zárodků i riziko infekce. Tento produkt nespadá do kategorie přírodní kosmetiky, ale kvůli zhoršující se situaci okolo šíření Covid-19 jsme udělali vyjímku a zařadili ho do našeho sortimentu. Bezpečnostní list na ke stažení, včetně deklarace účinnosti na coronavirus.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Naneste gel na ruce a mněte. Není třeba oplachovat. VAROVÁNÍ: Uchovávejte daleko od zdroje tepla. Před použitím zkontrolujte bezpečnostní listy. Výrobek pro profesionální použití.

Složení

Složení:Hydroalkoholický roztok v gelu, obsahující glycerol, zahušťovadla, parfémy, konzervační látky, antibakteriální látky.
 

 

Distributor: Spa for Cars s.r.o., Hlavní 1751, Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 3.2.2021
Praktická pumpičky, dobře se vstřebává, nelepí, silný pach alkoholu je v zápětí vystřídán jemnou vůní připomínající citrónové vůně na WC. Dá se to přežít :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: