TUVA Siberica, Modelující tělový peeling, Černé bahno, 300 ml PO EXPIRACI 03/22

Modelující tělový peeling s obsahem tuvinského černého bahna z jezera Dus-Khol a šištic jalovce, dokonale upravuje vzhled pokožky a zanechává ji hladkou a zářící.

Důvod slevy: Expirace 03/22

Logo expirace po otevření

Nemějte obavy o sníženou kvalitu. Produkty jsou dodatečně označeny od výrobce symbolem udávajícím dobu v měsících po otevření produktu – můžete jej bez obav používat ještě dvanáct měsíců od otevření.

 
Skladem
Kód: 2959R
255 Kč –65 % 89 Kč / ks 74 Kč bez DPH
Kategorie: Tělová kosmetika
Hmotnost: 0.3 kg
EAN: 4680038352959
TUVA Siberica, Modelující tělový peeling, Černé bahno, 300 ml
Akce Likvidace skladu
255 Kč –65 %

TUVA Siberica, Modelující tělový peeling, Černé bahno, 300 ml

Modelující tělový peeling s obsahem tuvinského černého bahna z jezera Dus-Khol a šištic jalovce výrazně zlepšuje vzhled pokožky a zanechává ji hladkou a zářící. Slané jezero Dus-Khol je jedinečným léčivým jezerem Tuvy. Svou účinností černé bahno těžené v tomto jezeře překonává bahno mnoha známých světově známých lázní. Přírodní složky černého bahna jezera Dus-Сhol mají protizánětlivé vlastnosti, zlepšují tonus a pomáhají snižovat objem těla. Šištice jalovce obsahují sacharidy, organické kyseliny, vitaminy, makrobiogenní a stopové prvky a éterické oleje, které vyživují a změkčují pleť a mají omlazující a stahující účinky.

O produktové řadě TUVA Siberica

TUVA je nepřístupný, biologicky rozmanitý region, ve kterém se prolínají nejextrémnější ekosystémy, od pouště po tundru. Křišťálově čistá oblast, která vede podél hranic Mongolska a Číny, je plná stovek jezer se slanou vodou a bahnem známým pro své léčivé vlastnosti. TUVA je příroda ve své nejčistší formě.

Použití:

Masážními pohyby naneste peeling na vlhkou pokožku těla, zvláštní pozornost věnujte problémovým oblastem. Opláchněte vodou. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: