Šungitová pyramida 4 x 4 cm

Šungit - to je spojení vodíku, kyslíku, síry a vody. Šungitová pyramida se využívá k přípravě šungitové vody, jako pohlcovač elektromagnetického záření, nebo k neutralizaci geopatogenních zón.

 • dezinfikuje a čistí vodu
 • pohlcuje elektromagnetické záření
 • harmonizuje prostředí
 • dodává energii a silu
 • léčivé, hojivé a dezinfekční účinky
Skladem
Kód: 15307
390 Kč / ks 322 Kč bez DPH
Kategorie: Zdraví a doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg
EAN: 8594176163130

Co to je Šungit?

Šungit je unikátní nerost (kámen) vyskytující se v oblasti Karélie v Rusku, jehož stáří je cca 2 miliardy let. Jedná se o aktivátor vody a přírodní filtr pro každou domácnost. Dokáže odfiltrovat až 95% škodlivin, které se v pitné vodě nachází. 

Pyramida z šungitu odstraní všechno nepříjemné působení elektromagnetického smogu a zlepší složení vzduchu - pozitivně mění vůně v místnosti.
Pro neutralizaci nepříznivého záření počítače, televize, wi-fi, mikrovlnné trouby atd. umístěte pyramidu na / před monitor nebo před jiný zdroj záření.

Vlastnosti:

 

 • dokáže odfiltrovat až 95% škodlivin, které se v pitné vodě nachází
 • likviduje nebezpečné bakterie a mikroorganizmy z vody
 • odstraňuje řadu chemických látek z vody (chlór, dusičnany, amoniak, organické i ropné příměsi)
 • umí vyvážit minerální složení vody, které obohatí o kyslík, vápník, hořčík atd.
 • harmonizuje a aktivuje molekuly vody 
 • zbaví vodu pachuti a nepříjemného zápachu
 • je přírodní a svojí existencí nezatěžuje životní prostředí, naopak napomáhá k jeho čištění

 

Geopatogenní záření

Šungitová pyramida slouží jako efektivní prostředek proti geopatogennímu záření. Chrání byt i pracoviště od elektromagnetického záření televizí, počítačů, ledniček atd. Přítomnost šungitové pyramidy na pracovišti harmonizuje atmosféru, u lidí mizí nervozita, nespokojenost a napětí.

Dosah působení: 10 m od špičky pyramidy (pyramida působí od základny nahoru, umístěte ji nejlépe na zem)

 

Šungitová voda

Šugitová pyramida se ponořením do vody aktivuje a dělá tak z ní lék. Šungit čistí vodu téměř od všech organických příměsí včetně ropných produktů a sloučenin obsahujících chlor, dusičnany a amoniak; od mnoha kovů a nekovů; ničí vibria cholery, streptokoky, jiné bakterie a mikroorganismy; plní funkci destrukturátora, který z energetické paměti vody odstraňuje informaci o látkách, jež se v ní dříve nacházely, mění její energeticko-informační strukturu; obohacuje vodu stopovými prvky důležitými pro organismus.

Příprava: Pyramidu umistěte na dno skleněné nádoby s 2-3 l  vody a postavte ji na světlé místo na 48 - 72 hodin. (při delším macerování se aktivita vody začíná snižovat).

Takto připravenou vodu popíjejte 3x denně po 100 - 150 ml bez ohledu na to, kdy jíte.

 

 

Šungitová teplá voda

Výborný prostředek pro léčebný výplach při bolestech v krku, ústní dutině, v nose a při parodontóze, nachlazení, angíně, chřipce, bronchitidě, atd. Můžete vyzkoušet i šungitovou zklidňující koupel, která dstraňuje stres, únavu, harmonizuje organismus a normalizuje spánek. Již po první koupeli se hojí drobné trhlinky, ranky a po několika procedurách se urovnávají i vážnější problémy, jako jsou loupající se kůže, ekzémy, plísně, alergie

 

Využití šungitové vody v kosmetice

Šungitová voda čistí plěť, napíná a pomáhá vyhlazovat drobné vrásky. Urychluje hojení uhrů, vřídků i alergických vyrážek.
Má pozitivní vliv i na vlasy, kdy se pomocí šungitové vody můžeme zbavit lupů a značně ovlivňuje kvalitu a růst vlasů.

 

Údržba a čištění:

 • Čištění pyramidy: Každé 2–3 týdny dejte pyramidu na čerstvý vzduch a nechte ji asi 1 hodinu čistit, obnoví se tak ochranné vlastnosti.
 • Čištění drtě: Každé 2–3 týdny vlože do roztoku (voda + jedlá soda, nebo ocet) na pár hodin ponoříte a poté propláchnete tekoucí vodou.

Specifikace:

 • Rozměr: 4 x 4 cm, výška 2,9 cm
 • Leštěný povrch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: