WILD HARVESTED

Sběr divoce rostoucích bylin

WILD HARVESTED

Sibiř, díky jeho extrémním podmínkám, nabízí byliny světové kvality s unikátními vlastnostmi pro zdraví a krásu, jaké je možné jen těžko najít kdekoliv jinde na světě. Pokud chtějí byliny přežít na Sibiři, musí si syntetizovat vysoce účinné obranné látky a mají mimořádně antioxidační vlastnosti. Například dutohlávka sněžná, díky úžasné síle a vitalitě, je zelená i pod sněhem při teplotě až minus 50 ° C. Obsahuje jedinečnou formu kyseliny usnové, o které se traduje, že má až magický význam pro pleť, aktivně obnovuje buňky a účinně zpomaluje proces stárnutí.

 

  • Sibiřská borovice zakrslá má každý měsíc centimetrové přírůstky, i když je půda komplet zmrzlá, řídká a kamenitá.
  • Moruška severní je přizpůsobena přežít teploty -50 ° C a přitom produkuje dva krát více vitaminu C než citron.
  • Divoký altajský rakytník má největší obsah přírodního vitaminu E v celé rostlinné říši.
  • Sibiřská šalvěj je přírodní lék pro zvířata tajgy, které když jsou zraněná nebo nemocná, vyhledávají její kouzlo pro rychlé uzdravení.

Používáme všechny tyto jedinečné vlastnosti sibiřských rostlin na vytvoření kosmetiky, která dokáže naplnit Vaši pleť mimořádně silnou vitální energií.

Zachování divoké přírody

Naším cílem je mít pozitivní dopad na ekologii divoké krajiny, kde se bylinky sklízejí. Pokud jsou sklízeny a ořezány správně, většina rostlin a bylin reaguje na nerušivé prořezávání novým růstem. Kromě toho má zásadní význam pro sběr bylinek jejich konkrétní velikost a věk, a také čas sklizně, které jsou klíčovými prvky na nejvyšší koncentraci složek, které mají co nejúčinněji chránit zdraví a krásu pokožky. To je důvod, proč jsou všechny byliny ze sibiřské divoké přírody, používané v našich produktech, sklízené ručně domácími lidmi malých sibiřských kmenů.