BrainMax Rutin, 500 mg, 100 rostlinných kapslí

Rutin je bioflavonoid, který se přirozeně vyskytuje v některých rostlinách a ovoci, jako je pohanka, citrusové plody a jablka. Je známý pro své antioxidační a cévní posilující vlastnosti. BrainMax Rutin je získáván z pupenů rostliny japonica sophora, která je na rutin velmi bohatá. Díky tomu jej mohou užívat i lidé potýkající se s alergií na citrusy.

Skladem
Kód: 48131
Značka: BrainMax
399 Kč / ks 356 Kč bez DPH
Kategorie: Zdraví a doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
EAN: 8594190034508
48131 rutin vizual
Novinka Tip
rutin produkt2

Rutin: bioflavonoid posilující cévní stěny

Rutin pomáhá posílit stěnu cév, zlepšit cirkulaci a díky tomu může být účinný při potížích, jako jsou hemoroidy nebo křečové žíly. Často se doporučuje jako doplněk stravy pro ty, kteří hledají podporu zdraví cévního systému. Jako antioxidant chrání tělo před volnými radikály.

Rutin pro správnou krevní cirkulaci

 Rutin se doporučuje užívat spolu s vitamínem C, protože společně pomáhají zlepšit strukturu kolagenu, což je klíčová složka cévních stěn. Tím se zvyšuje jejich pevnost a pružnost. Kromě toho jsou obě látky silnými antioxidanty, které chrání tělesné buňky před poškozením způsobeným volnými radikály. Vitamín C je známý svými přínosy pro imunitní systém. Kombinace s rutinem může dále zlepšit obranyschopnost těla proti infekcím.

Navíc rutin pomáhá zlepšit stabilitu vitamínu C v těle a podpoří jeho absorpci, což znamená, že tělo může lépe využít vitamín C přijímaný z potravin nebo z doplňků stravy.

rutin produkt
sophora japonica

Rutin ze Sophora japonica

BrainMax Rutin je získáván s rostliny Sophora japonica, známé také jako jerlín japonský. Jde o okrasnou rostlinu původem z Číny a Koreje, která je ceněna nejen pro svou estetickou hodnotu, ale i pro své zdraví prospěšné vlastnosti. A to zejména díky vysokému obsahu bioaktivních látek, včetně rutinuKvěty této rostliny patří mezi nejbohatší zdroje rutinu vůbec. 

Polyfenoly z extraktu borovice

Pinus pinaster, známá také jako přímořská borovice, je strom původem z oblasti Středomoří, který je má silné antioxidační vlastnosti, přičemž mnoho z těchto přínosů je přisuzováno polyfenolům, které obsahuje. Tyto polyfenoly, včetně proanthokyanidinů, jsou bioaktivní sloučeniny, které podporují zdraví srdce a cévposilují imunitní systém a pomáhají v boji proti oxidačnímu stresu.

  • Normální funkce dýchacího systému
  • Normální činnost cévní soustavy - mikrocirkulace
  • Antioxidant
rutin borovice

Dávkování :

1 kapsle denně

 
Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 100 dávek.
Množství v 1 dávce %RHP*
Rutin prášek (ze Sophora Japonica)
500 mg
**
Extrakt z borovice přímořské (75% polyfenolů)
100 mg
**
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

Složení: rutinový prášek (ze Sophora Japonica), extrakt z borovice přímořské. Rostlinná kapsle na bázi HPMC. Bez obsahu balastních látek.

Skladování: Při pokojové teplotě, v suchu a temnu.

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Velikost balení: 100 rostlinných kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: