BrainMax GABA & B6, 700 mg, 100 rostlinných kapslí

GABA (kyselina gama-aminomáselná) je přirozeně se vyskytující neurotransmiter, který hraje klíčovou roli v regulaci nervového systému tím, že snižuje neuronovou aktivitu má tak uklidňující, relaxační a antistresové účinkyBrainMax GABA obsahuje v 1 kapsli 700 mg spolu s aktivní formou vitamínu B6 ve formě pyridoxal-5-fosfátu, který má příznivý vliv na nervový systém a je nezbytný pro udržení optimální hladiny GABA.

Skladem
Kód: 49003
Značka: BrainMax
329 Kč –15 % 279 Kč / ks 249 Kč bez DPH
Kategorie: Zdraví a doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
EAN: 8594190034805
49003 8594190034805 gaba b6
Akce Novinka Tip
329 Kč –15 %
gaba produkt

GABA neboli kyselina gama-aminomáselná

GABA (kyselina gama-aminomáselná) je inhibiční neurotransmiter v centrálním nervovém systému, což znamená, že funguje jako taková "brzda" neuronových obvodů. Přenáší zprávy mezi neurony a blokuje nebo omezuje určité nervové signály. Tím snižuje aktivitu v mozku a reguluje rychlost, kterou informace putují nervovým systémem. Pomáhá tak vyvolat stav uvolnění a snižovat napětí. Kromě uklidňujících účinků podporuje spánek tím, že reguluje nadměrnou aktivitu nervových buněk spojených s úzkostí, stresem a strachem. Nízké hladiny GABA mohou vést k úzkosti, nespavosti, špatné náladě, neklidu, potížím se soustředěním a problémům s pamětí, což naznačuje jeho klíčovou roli v regulaci emocí a stresových reakcí.

Účinky GABA 

  • Relaxace a snížení úzkosti: GABA může pomoci zklidnit mysl a snížit pocity úzkosti, což činí tento doplněk populární volbou pro ty, kteří hledají přirozenou podporu v boji proti stresu a nervozitě.
  • Podpora spánku: Díky svým uklidňujícím účinkům může GABA napomáhat v lepším usínání a zlepšení kvality spánku.
  • Zlepšení nálady: Některé studie naznačují, že GABA může mít pozitivní vliv na náladu.
  • Podpora kognitivních funkcí: GABA může pomoci zlepšit pozornost a kognitivní výkonnost, zejména ve stresových situacích.
  • Mírní svalové napětí

Vitamín B6 = alfa a omega nervového systému

Vitamín B6, na druhé straně, podporuje přeměnu tryptofanu na serotonin, neurotransmiter, který hraje klíčovou roli v regulaci spánku. Společně tyto dva doplňky posilují navzájem své účinky a mohou tak lépe podporovat relaxaci a zlepšovat kvalitu spánku

nervovy system detail4
 

Pro správnou harmonii těla i mysli

GABA je zodpovědná za snížení aktivity neuronů v nervovém systému, což pomáhá udržovat rovnováhu mezi nervovou stimulací a relaxací.

 

  • Osoby ve stresu: GABA může pomoci zklidnit mysl a snížit pocity úzkosti díky svému tlumícímu účinku na nervový systém.

  • Lidé s menšími obtížemi se spánkem: Díky svým relaxačním vlastnostem může GABA napomoci ke zlepšení kvality spánku a usnadnit usínání, což je užitečné pro ty, kteří trpí nespavostí nebo mají problémy se spánkovým rytmem.

  • Jedinci trpící napětím: GABA může pomoci zmírnit fyzické a psychické projevy stresu, jako je napětí ve svalech, neklid a obtíže s koncentrací.

Dávkování :

Užívejte 1 kapsli denně. 

 
Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Množství v 1 dávce %RHP*
Kyselina Gama-aminomáselná 700 mg ***
Vitamín B6 (Pyridoxal-5-Phosphat) 1,4 mg 100%
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku!

  

Složení: GABA (kyselina gama-aminomáselná), vitamin B6 (pyridoxal-5-fosfát). Rostlinná kapsle na bázi HPMC. Neobsahuje žádné balastní látky (éčka).

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Velikost balení: 100 rostlinných kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: