BrainMax Allergy Support, 90 rostlinných kapslí

BrainMax Allergy Support je kombinace deseti látek a extraktů z bylin navržených tak, aby poskytoval efektivní pomoc dýchacím cestám při alergii. Obsahuje kvercetin, bromelain, lipozomální vitamín C, extrakt z kopřivy dvoudomé, děvětsilu, řimbaby spolu s N-Acetyl-L-Cysteinem a antioxidanty apigeninem a pycnogenolem. Kapsle jsou rostlinného původu a neobsahují žádné balastní látky ani éčka. 

Skladem
Kód: 49537
Značka: BrainMax
799 Kč / ks 660 Kč bez DPH
Kategorie: Zdraví a doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
49537 1 8595726804909 allergy support
Tip

Jak vzniká alergie?

Alergie je reakce našeho imunitního systému. Jednou z úloh imunitního systému (IS) je zničení škodlivých látek v těle. Když se člověk poprvé setká s alergenem, obvykle se u něj žádná reakce neobjeví. Imunitnímu systému trvá nějaký čas, než si na alergen vytvoří citlivost. V momentě, kdy se IS naučí bezpečně poznávat alergen, začne při kontaktu s ním automaticky vytvářet protilátky ze skupiny imunoglobulinu E (IgE) a v tomto momentě vzniká alergie. Když imunitní systém reaguje na látky, které jsou běžně neškodné, mluvíme o alergické reakci. Samotná léčba alergií se soustředí pouze na zmírnění, nebo zastavení projevů alergie, ne však řešení jejich příčin.

Jak probíhá alergie
allergy support produkt

Co se stane, když se alergen dostane do těla?

Imunitní systém je zodpovědný za ochranu těla před škodlivými látkami, ale v případě alergií dochází k nadměrné nebo nepřiměřené reakci na látky, které by jinak nezpůsobily problémy. Alergenem může být něco neškodného, ​​jako je pyl nebo prach. K alergické reakci dojde, když se alergen vstupující do našeho organismu naváže na protilátku vytvořenou naším imunitním systémem - imumoglobulin E (IgE). V tomto momentě jsou uvolněny specifické chemické sloučeniny, které vyvolávají samotné příznaky alergických reakcí. Jednou z těchto sloučenin je histamin. Ten způsobuje napnutí svalů v dýchacích cestách a stěnách krevních cév. Také způsobuje zvýšení produkce nosního hlenu za účelem odstranění alergenu z dýchacích cest.

Jak BrainMax Allergy Support funguje?

Pravděpodobnost alergické reakce nebo její závažnost je však možné snížit příjmem živin, které pomáhají podporovat zdravou funkci imunitního systému. BrainMax Allergy Support tvoří standardizované extrakty z bylin, které díky jejich synergickému působení zklidňují přecitlivělý imunitní systém a obzvlášť jeho reakce na potencionální alergeny. Vitamín C navíc podporuje imunitní systém a zvyšuje odolnost proti alergenům, čímž pomáhá tělu lépe reagovat na alergeny.

allergy support produkt2
allergy support produkt3

Kopřiva dvoudomá, zázvor a řimbaba

 

Při alergiích je klíčové, aby náš imunitní systém byl schopen rozlišit mezi skutečnými hrozbami a látkami, které jsou pro nás neškodné. Extrakt z kopřivy, zázvoru a řimbaby tvoří silnou kombinaci, která pomáhá posilovat činnost dýchacích cest. Kopřiva obsahuje látky, které mají antioxidační vlastnosti, díky kterým posiluje imunitní systém, což znamená, že náš tělo lépe identifikuje a zpracovává alergeny. Tím pádem dochází k menšímu množství nepříjemných alergických příznaků. Přidaný zázvor navíc nejen že podporuje imunitní systém, ale také má pozitivní vliv na dýchací cesty.

Kdy začít užívat?

Užívejte 3 kapsle jednou  dvakrát denně. Začít užívat můžete již dva měsíce před začátkem pylové sezóny. Užívání má smysl i při již probíhajících alergií.

 

Složení ve 3 kapslích (30 dávek) Množství RHP*
Kvercetin 400 mg **
Bromelain (2400 GDU/g) 300 mg (720 GDU) **
Liposomální směs vitamínu C
296 mg **
Vitamín C jako kyselina askorbová 200 mg 250%
Liposomální směs fosfolipidů z non-GMO slunečnice 96 mg
Extrakt z kopřivy dvoudomé 200 mg **
N-Acetyl-L-Cystein 199 mg **
Řimbaba  150 mg **

Extrakt ze zázvoru (6% gingerolů)

125 mg **
Apigenin 100 mg **
Pycnogenol (extrakt z borové kůry - 75% polyfenolů) 60 mg **
Extrakt z devětsilu lékařského (min. 15% seskviterpenů jako petasiny) 50 mg **
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku! 

Složení: kvercetinbromelain, lipozomální směs vitamínu C, vitamín C (jako kyselina askorbová), lipozomální směs fosfolipidů získaných z non-GMO slunečnice, extrakt z kopřivy dvoudomé 10:1, N-Acetyl-L-Cystein, řimbaba (Tanacetum parthenium), zázvorový extrakt, apigenin, pycnogenol (extrakt z borové kůry – 75 % polyfenolů), výtažek z devětsilu lékářského (min. 15% seskviterpenů jako petasiny). Rostlinná kapsle na bázi HPMC. Neobsahuje žádné balastní látky (éčka).

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno dětem.

Velikost balení: 90 rostlinných kapslí. Balení obsahuje 30 dávek.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: