BISOU - Professional - Olej na vlasy s Magneziem ve spreji - proti vypadávání vlasů, 150 ml

Přípravek bojuje proti problému s vypadáváním vlasů při dlouhodobém problému i u sezónního vypadávání vlasů. Tento trend, který přišel z USA z výzkumné sportovní medicíny se těší skvělým výsledkům.  Magnezium (Mg) - hořčík je lokálně mnohem účinnější než při orálním podání. Obnovte svůj vlasový růst !

Důvod slevy: Expirace 04/24

Logo expirace po otevření

Nemějte obavy o sníženou kvalitu. Produkty jsou dodatečně označeny od výrobce symbolem udávajícím dobu v měsících po otevření produktu – můžete jej bez obav používat ještě dvanáct měsíců od otevřen

 
Skladem
Kód: 0427B
Značka: Bisou
199 Kč / ks 164 Kč bez DPH 22 Kč / 1 ks
Kategorie: Vlasová kosmetika
Hmotnost: 0.2 kg
EAN: 4627199250427

BISOU - Professional - Olej na vlasy s Magneziem ve spreji - proti vypadávání vlasů, 150 ml

Přípravek bojuje proti problému s vypadáváním vlasů při dlouhodobém problému i u sezónního vypadávání vlasů. Tento trend, který přišel z USA z výzkumné sportovní medicíny se těší skvělým výsledkům.  Magnezium (Mg) - hořčík je lokálně mnohem účinnější než při orálním podání. Obnovte svůj vlasový růst !

Průměrný člověk má na hlavě přibližně 100 tisíc vlasů. Z toho jich cca 80 % roste, 14 – 20 % se nachází v tzv. klidové fázi a ten zbytek vypadává (denně se jedná zhruba o 80 – 100 vlasů).  Pokud máte pocit, že je to u vás mnohem více a v umývadle či na kartáči jich nacházíte daleko větší množství, zpozorněte. Vlasy ztrácíme běžně, po 25. roce života začínají všem lidem řídnout, což je běžný stav a přirozený projev stárnutí, jestliže však zpozorujete, že je jejich četnost alarmující, rozhodně to začněte řešit. Ve většině případů se jedná o příznak toho, že nejsme zcela zdrávi a máme něčeho nedostatek. A často se jedná právě o nedostatek Magnezia, přitom Magnezium má zásadní vliv na zdraví a sílu našich vlasů. Nabízíme řešení.

Použití :

Nastříkejte přípravek na vlhkou pokožku hlavy. Nechte působit 10-15 minut. Olej smyjte svou obvyklou péčí: šamponem a balzámem.

Složení :
 
 Magnesium Chloride, Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Parfum   НАТУРАЛЬНОСТЬ – 99,1%
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: