BISOU - Bio MonoLove - antibakteriální mýdlo na ruce - Carambola-Kurkuma, 300 ml

Výrobek s vůní exotického ovoce karamboly. Kurkuma je přírodní antiseptikum, které pomáhá předcházet kožním infekcím. Extrakt z květu Karamboly (exotické ovoce) zvlhčuje a tonizuje pokožku. Jedná se o progresivní, vysoce účinné antiseptikum, které čistí a dezinfikuje bez poškození pokožky. Ničí bakterie, stafylokoky, viry!

Důvod slevy: Expirace 08/23

Logo expirace po otevření

Nemějte obavy o sníženou kvalitu. Produkty jsou dodatečně označeny od výrobce symbolem udávajícím dobu v měsících po otevření produktu – můžete jej bez obav používat ještě dvanáct měsíců od otevření.

 

 

 

Skladem
Kód: 0650
Značka: Bisou
94 Kč –48 % 48 Kč / ks 40 Kč bez DPH 3 Kč / 1 ks
Kategorie: Tělová kosmetika
Hmotnost: 0.4 kg
EAN: 4680043730650
cur
Akce Tip
94 Kč –48 %

BISOU - Bio MonoLove - antibakteriální mýdlo na ruce - Carambola-Kurkuma, 300 ml

Jedná se o progresivní, vysoce účinné antiseptikum, které čistí a dezinfikuje bez poškození pokožky. Ničí bakterie, stafylokoky, viry! Výrobek s vůní exotického ovoce karamboly. Chlorhexidin je dezinfekční prostředek používaný k dezinfekci pokožky před operací, k dezinfekci rukou nebo k dezinfekci ran (zejména popálenin). Chlorhexidinová mýdla se používají k léčbě akné a stafylokokových kožních infekcí. Kurkuma je přírodní antiseptikum, které pomáhá předcházet kožním infekcím. Extrakt z květu Karamboly (exotické ovoce) zvlhčuje a tonizuje pokožku.

Použití :

Naneste mýdlo na ruce, napěňte a dobře umývejte po dobu 30 sekund, opláchněte vodou.

 

 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: