CLEANEE EKO Prací gel na dětské prádlo 1,5L

Jemný prací gel na barevné i bílé dětské prádlo se sníženou dermální dráždivostí vůči citlivé pokožce. Všechny aktivní prací složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné. Přírodní složení, dermatologicky testováno, vyrobeno v ČR. Skutečná péče, bez kompromisů.
 
Skladem
Kód: 17337
Značka: CLEANEE EKO
219 Kč / ks 181 Kč bez DPH
Kategorie: EKO Drogerie
Hmotnost: 1.7 kg
EAN: 8594212761320

Jemný prací gel na barevné i bílé dětské prádlo se sníženou dermální dráždivostí vůči citlivé pokožce. Je určen pro praní všech druhů prádla s výjimkou vlny a přírodního hedvábí. Je vhodný pro všechny typy praček. Proniká šetrně do vláken a odstraňuje účinně zejména nečistoty biologického původu jako jsou skvrny od bláta, trávy, kakaa, kojenecké výživy a jiné. Všechny aktivní prací složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné. Prostředek je proto vhodný i pro použití se septiky a domácími čističkami. Obsažené enzymy nejsou vyráběné pomocí GMO. Prostředek neobsahuje fosfáty, chlor, EDTA, formaldehyd, syntetická barviva ani opticky zjasňující látky.

 

Český výrobek, dermatologicky testováno, netestováno na zvířatech, o 58 % méně CO2, 92,5 % přírodních látek.

Návod k použití: Dodržujte pokyny uvedené na štítku na oblečení a pokyny pro dávkování a pokyny pro daný typ pračky. Tento výrobek je vhodný pro praní i při nízké teplotě (od 30 °C). Pokud možno používejte programy s nízkou teplotou, doporučené dávkování a nejvyšší možnou kapacitu pračky, aby se snížila spotřeba energie a vody, čímž napomáháte ochraně životního prostředí. 

Složení :

≥5 % – <15 %: aniontové povrchově aktivní látky, <5 %: mýdlo, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, konzervační látka, parfém, .


Doporučené dávkování:

4- 5 kg suchého prádla - měkká-středně tvrdá voda 40 ml (běžné znečištění), 80 ml (silné znečištění), tvrdá voda-velmi tvrdá voda 105 ml

6-8 kg suchého prádla - měkká-středně tvrdá voda 80 ml (běžné znečištění), 105 ml (silné znečištění), tvrdá voda-velmi tvrdá voda 155 ml

 EKO Prací gel na dětské prádlo

Skladujte na suchém místě při teplotě 5-25°C

Minimální trvanlivost: 3 roky od data výroby

Objem 1,5L

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
B Avatar autora | 15.12.2023
Velice příjemný prací gel na citlivou pokožku, nejen dětskou. Krásně voní čistotou, stačí ho málo a dobře pění, navíc eko. Doporučuji. Ke klasickým pracím gelům se už nevrátím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: