BrainMax Liposomal Vital Mushrooms, vitální houby v liposomální formě, 200 ml

BrainMax Liposomal Mushrooms je vyvinut z jedinečné kombinace šesti nejúčinnějších vitální hub v liposomální formě. Liposomální forma zajišťuje lepší vstřebatelnost všech bioaktivních látek, které houby obsahují. BrainMax Vital Mushrooms zahrnuje vitální houby v čele s Reishi, která podpoří správnou funkci imunitního systému, optimalizuje hladinu cholesterolu a zlepší krevní oběh. Taktéž obsahuje další neméně známe vitální houby, a to konkrétně Chagu, Reishi, Cordyceps, Lion's Mane, Maitake a Shiitake. Liposomy jsou vyrobeny z non GMO slunečnicového lecithinu a produkt je vhodný pro vegetariány i vegany.

Skladem
Kód: 49759
Značka: BrainMax
989 Kč / ks 883 Kč bez DPH
Kategorie: Zdraví a doplňky stravy
Hmotnost: 0.4 kg
49759 vital mushrooms vizual
Tip

Podpořte svou imunitu a obranyschopnost

Vitální neboli také medicinální houby jsou narozdíl od jiných bohaté na zdraví prospěšné látky. Obsahují totiž řadu bioaktivních sloučenin, jako je polysacharid β-glukan, ale také lektiny, laktony, terpenoidy a alkaloidy. Abychom se k dostali k léčivým látkám, které medicinální houby obsahují, je potřeba narušit chitinový obal. Jde o polysacharid, který náš trávicí trakt špatně tráví. Během extrakce dojde k narušení tohoto obalu a pak už nám nic nebrání v tom, využít všech jejich výhod.

vital mushrooms lipo2
lipo mushroom produkt

Komplex šesti nejúčinnějších vitálních hub

BrainMax Liposomal Medicinal Mushroom je vyroben procesem vícestupňové extrakce, tento postup je výsledkem nejnovějších technologií a vědeckého bádání, a zaručuje vysokou vstřebatelnost všech účinných látek

  • K posílení imunitního systému.
  • Pro normální funkce oběhové soustavy.
  • optimalizaci cholesterolu.
immunity kids produkt liposom2

Proč zvolit lipozomální formu?

 

Lipozomy jsou složeny z přírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes stěny buněk prochází zcela bez problému tzv. pasivním transportem. Přirozeně se lipozomy vyskytují např. v kolostru a mateřském mléce, kde je maximální absorpce a využitelnost naprosto nezbytná. Díky své struktuře lipozomy chrání vitamíny před rozkladem v trávicím systému a umožňují jejich přímý transport do buněk. Tyto lipozomy, lépe řečeno fosfatidylcholin, ze kterého je lipozom vyroben, následně využije tělo k výrobě nových buněk. Tento způsob dodání zvyšuje biologickou dostupnost vitamínů, což znamená, že tělo získá více živin z každé dávky ve srovnání s běžnými formami doplňků.

  • Bezproblémový průchod přes stěny buněk díky lipozomální technologii.
  • Chrání proti poškození v trávicím traktu.
  • Zdroj fosfolipidů (obal): slunečnicový lecitin bez geneticky modifikovaných organismů

Dávkování :

1 krát denně rozmíchejte 10 ml (2 čajové lžičky) do 1 dcl vody, džusu či čaje. Nepijte čistý koncentrát. Před použitím důkladně protřepejte. Balení obsahuje 20 dávek. Nedoporučujeme užívat osobám s transplantovanými orgány a těch, kteří užívají imunosupresiva. Taktéž produkt není určen pro osoby s alergií na houby.

 

Složení ve 2 čajových lžičkách RHP*
Slunečnicový lecitin
200 mg **
Cordyceps sinensis CS-4
36,7 mg **
Chaga
36,7 mg **
Lion's mane
36,7 mg **
Maitake
36,7 mg **
Shiitake
36,7 mg **
Reishi
36,7 mg **
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Nákupem podpoříte i české lesy #stromzaobjednavku! 

Složení: non GMO slunečnicový lecitin, chaga (Inonotus obligus), reishi (Ganoderma Lucidum), cordyceps Sinensis, lion's Mane (Hericium Erinaceus), maitake (Grifola Frondosa), Shiitake (Lentinula Edoses), demineralizovaná voda, glycerol,  antioxidant L-askorbát sodný, přírodní aroma čokoláda, stévie, přírodní konzervant z rostlin. 

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nesmí užívat lidé s transplantovanými orgány užívající imunosupresiva a alergici na houby. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Spotřebujte do data uvedeného na spodní straně obalu. Neotevřené skladujte v chladu, na suchém a tmavém místě. Ideálně v lednici. Po otevření skladujte v lednici maximálně 30 dní. Liposomální výrobky si neukládejte do zásoby. Nejlepší jsou co nejčerstvější.

Velikost balení: 200 ml. Balení obsahuje 20 dávek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: